FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 11525391
nr 1152 5391
BOOK CASE
one pair, 60/60-tal, length: 80 cm, width: 39 cm, height: 168 cm,
Ett par, 60/60-tal, längd: 80 cm, djup: 39 cm, höjd: 168 cm
Condition: slitage
800
SEK 100
Monday December 11 2017
at 19:26:33
6/12 23:54:53